+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Oczyszczacze i sortowniki <br>zbóż i ziaren

Oczyszczacze i sortowniki
zbóż i ziaren

DOSKONAŁA <br>JAKOŚĆ CZYSZCZENIA

DOSKONAŁA
JAKOŚĆ CZYSZCZENIA

NIEZAWODNA <br>WYDAJNOŚĆ

NIEZAWODNA
WYDAJNOŚĆ

DŁUGA<br> ŻYWOTNOŚĆ

DŁUGA
ŻYWOTNOŚĆ

Oczyszczacze ziaren GEBR. Dzięki solidnej konstrukcji,
niezawodnej pracy i wysokiej wydajności RUBERG jest idealnym pomocnikiem dla każdego gospodarstwa.

scroll
OCZYSZCZACZE GEBR. RUBERG SORTOWNIKI BOMILL REFERENCJE
Oczyszczacze i sortowniki zbóż i ziaren

OCZYSZCZACZE O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI I JAKOŚCI CZYSZCZENIA

Oczyszczacz zboża czy oczyszxczacz ziarna to ważny pomocnik dla każdego rolnika. Oferujemy wysokiej jakości niemieckie oczyszczacze oraz wstępne oczyszczacze GEBR do czyszczenia i sortowania zbóż i innych ziaren. RUBERG sortowniki bonitacyjne szwedzkiego producenta BoMill. Oczyszczacze ziaren GEBR. Dzięki solidnej konstrukcji i niezawodnej wydajności od 40 ton RUBERG idealnie nadaje się do linii do odbioru z pola lub z silosów magazynowych. Do sortowania ziaren według jakości oferujemy przesiewacze sortujące BoMill, których technologia pozwala na analizę i identyfikację każdego rdzenia w partii ziarna oraz sortowanie ziaren na frakcje o certyfikowanej jakości.

  • gwarantowana wydajność maszyny 
  • przyjazność dla ziarna
  • solidna konstrukcja 
  • zmienność rozdzielonych frakcji 
  • łatwa obsługa 
  • okrężny ruch sit 

OCZYSZCZACZE ZBÓŻ GEBR. RUBERG SĄ WYDAJNE I NIEZAWODNE

Oczyszczacze zbóż GEBR. RUBERG oferuje unikalną konstrukcję szafy sitowej ze stabilnym nachyleniem sit 3° i ruchem okrężnym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych oczyszczaczy z ruchem posuwisto-zwrotnym, gdzie  tylko środkowa część sit jest wykorzystywana do aktywnej pracy czyszczącej, sita czyszczarki GEBR dzięki ruchowi kołowemu. RUBERG są wykorzystana na całej ich powierzchni.  Wstępne oczyszczacze i oczyszczacze GEBR. Ruberg wyróżniają się niezawodnością wykonania przy wysokiej jakości materiału wyjściowego. 

JAKOŚCIOWE SORTOWNIKI ZBOŻA BOMILL

Bonitacyjne sortowniki BoMill nadają się do sortowania ziarna według jakości na dużą skalę. To sprawia, że ​​są idealnymi pomocnikami na przykład dla młynów, słodowni i silosów, które chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego ziarna. Opatentowana technologia klasyfikacji ziarna BoMill umożliwia analizę i identyfikację każdego rdzenia w partii ziarna oraz sortowanie rdzeni na frakcje o certyfikowanej jakości. Prędkość jest w pełni zgodna z potrzebami przemysłowego przeładunku zboża. W tej kategorii oferuję dwa modele o różnych osiągach i przeznaczeniu. 

REFERENCJE

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc