+48 660 505 445 Servis
czech arrow
OCZUSZCZACZ ZBOŻA RV

OCZUSZCZACZ ZBOŻA RV

WYDAJNOŚĆ<br> 40 T/H I 60 T/H

WYDAJNOŚĆ
40 T/H I 60 T/H

RECYRKULACJA <br>POWIETRZA CZYSZCZĄCEGO

RECYRKULACJA
POWIETRZA CZYSZCZĄCEGO

NISKA ZUŻYCIE <br>I WYMAGANIA SERWISOWE

NISKA ZUŻYCIE
I WYMAGANIA SERWISOWE

Wstępne i główne czyszczenie ziarna i zbóż tylko
za pomocą środka do czyszczenia sit zbożowych RV.

scroll
PREZENTACJA OPIS GALERIA REFERENCJE
OCZUSZCZACZ ZBOŻA RV

OCZYSZCZACZE ZIARNA RV DLA MNIEJSZYCH LINII ZBIOROWYCH

Sitowe oczyszczacze zbożowe typu RV służą do wstępnego i głównego czyszczenia ziarna i zbóż, takich jak rzepak, kukurydza, pszenica i jęczmień. Ich solidna konstrukcja i niezawodne działanie predestynują je do pracy w liniach do odbioru z pola lub sił magazynowych. Oczyszczacze te posiadają system automatycznej regulacji napełniania i recyrkulacji powietrza czyszczącego.

  • wydajność 40 t/h i 60 t/h
  • recyrkulacja wlotowego powietrza przedmuchowego
  • niskie zużycie i niewielkie wymagania dotyczące obsługi
  • automatyczna regulacja napełniania

Oczyszczacze o większej powierzchni czyszczącej

Sitowe oczyszczacze zbożowe RV są stosowane w systemach silosów, magazynach, młynach, słodowniach, browarach i systemach przygotowania nasion. Najnowocześniejsza technologia RUBERG jest wynikiem doświadczeń pokoleń. Skorzystaj z naszej wiedzy w zakresie wstępnego i zasadniczego czyszczenia zbóż, nasion oleistych, strączkowych, słodu, kawy itp.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych czyszczalni z ruchem posuwisto-zwrotnym, w których do aktywnej pracy czyszczącej wykorzystywana jest tylko środkowa część sit, dzięki ruchowi okrężnemu sit oczyszczających GEBR. RUBERG wykorzystuje całą ich powierzchnię. Pod sitami znajdują się gumowe kulki, które zapewniają ciągłe czyszczenie sit. Ruch okrężny i 100% wykorzystanie powierzchni czyszczącej gwarantuje, że każde ziarno zostanie na sitach sprawdzone i oddzielone.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

OPIS

Oczyszczacze RV posiadają sito wstępne i sito główne, dzielące oczyszczony materiał na cztery podstawowe frakcje - jakość 1, jakość 2,  (ziarna rozbite), nadmiar nad sitem wstępnym oraz pył. Nadmiar i pył zostają przekierowane w komorę na kurz. Oczyszczacze te posiadają system automatycznej regulacji napełniania i recyrkulacji powietrza czyszczącego.

Wstępne czyszczenie powietrzem materiału wejściowego, a także późniejsze czyszczenie powietrzem materiału wyjściowego zapewniają dokładne odsysanie lekkich cząstek pyłu. Prosta konfiguracja oczyszczaczy RV i fizyczna inspekcja przez okienko kontrolne pozwalają operatorowi na łatwe kontrolowanie trwającego procesu. Oczyszczacze ziarna RV wykazują niskie zużycie i niewielkie wymagania dotyczące  obsługi. Charakteryzują się również łatwą i szybką wymianą sit z wejściem czołowym oraz systemem sit dzielonych. Dzięki tym wszystkim cechom cieszą się popularnością wśród operatorów linii pozbiorowych i magazynów.

GALERIA

REFERENCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dajcie nam znać...

soc soc