+48 660 505 445 Servis
czech arrow
O nas

O nas

30 LET <br>DOŚWIADCZENIA

30 LET
DOŚWIADCZENIA

ponad 1 000 000 TON<br> W SILOSACH ZBOŻOWYCH

ponad 1 000 000 TON
W SILOSACH ZBOŻOWYCH

ponad 300<br> ZAINSTALOWANYCH SUSZARNI STELA

ponad 300
ZAINSTALOWANYCH SUSZARNI STELA

PAWLICA s.r.o. to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dostarcza ona dużym i małym rolnikom (nie tylko w Republice Czeskiej) wysokiej jakości technologie obróbki pożniwnej zbóż i innych towarów.

scroll
Misja firmy Historia firmy Współczesność Nasze marki
O nas

O nas

PAWLICA s.r.o. to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dostarcza ona dużym i małym rolnikom (nie tylko w Republice Czeskiej) wysokiej jakości technologie obróbki pożniwnej zbóż i innych towarów. W naszej ofercie znajdują się suszarnie rolnicze i przemysłowe, sitowe oczyszczacze zboża, przenośniki, ocynkowane silosy zbożowe oraz wiele innych produktów wiodących zagranicznych producentów, których wzajemne połączenie tworzy doskonale działającą jednostkę - linię pozbiorową PAWLICA.

WYŚLLIJ ZAPYTANIE

Misja firmy

Dostarczamy szyte na miarę indywidualne rozwiązania dla małych i dużych firm. Niezawodność, niskie koszty eksploatacji, a przede wszystkim szybki zwrot inwestycji sprawiają, że praca wielu pokoleń użytkowników staje się łatwiejsza i lepsza.

Tradycja, rzetelność, zaufanie, uczciwość, indywidualne podejście  i szacunek to wartości, z którymi podchodzimy zarówno do naszych klientów, jak i naszych pracowników. Lubimy pracować zarówno z ludźmi, jak i dla ludzi. Naszym celem jest bycie niezawodnym i długoterminowym partnerem dostarczającym wysokiej jakości, indywidualne, inteligentne i kompleksowe rozwiązania dla każdego rolnika.

Historia firmy

Początki firmy PAWLICA s.r.o. sięgają 1998 roku, kiedy jej założyciel inż. Rudolf Pawlica, postanowił porzucić karierę w Instytucie Badawczym Techniki Rolniczej w Pradze-Řepy i rozpoczął karierę biznesową. Firma od początku dostarcza na rynek czeski technologie do pozbiorczej obróbki zbóż. Tematyka linii pozbiorowych stała się wiodącą w życiu inż. Rudolfa Pawlicy.

WIĘCEJ O HISTORII FIRMY

Współczesność

Filozofią firmy PAWLICA od samego początku jest  dostarczanie wysokiej jakości technologii i serwisu. W całej naszej historii poznaliśmy wielu producentów i dostawców, zaś współpracę kontynuujemy tylko z najlepszymi w Europie i USA. Marka PAWLICA stała się symbolem jakościowej i funkcjonalnej linii pozbiorowej lub magazynu zarówno dla rolników, jak i firm przemysłowych.

Nasza działalność biznesowa koncentruje się przede wszystkim na Czechach, gdzie realizujemy większość zleceń. Działamy także na Polsce i Słowacji. 

Więcej o współczesności

Nasze marki

Technologie, które dostarczamy na nasze linie pozbiorowe pochodzą od sprawdzonych partnerów zagranicznych, którzy oferują specjalistyczne produkty najwyższej jakości. Od wielu lat reprezentujemy:

  • STELA niemiecki producent suszarni 
  • BROCK amerykański producent silosów 
  • BIN polski eksportowy producent silosów
  • GEBR. RUBERG niemiecki producent filtrów wstępnych i oczyszczaczy
  • SKANDIA i JE-MA skandynawskie przenośniki
  • HUTCHINSON a SØBY amerykański system transportowy Grain Pump 
  • PFEUFFER niemieckie urządzenia laboratoryjne
  • BOMILL bonitacyjne sortowniki ziarna 
  • PAWLICA TruckScale samochodowe wagi pomostowe 
WIĘCEJ INFORMACJI

Trzej muszkieterowie

W 2019 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję zwierzęcą dzięki AGE s.r.o. Jest wieloletnim dostawcą kompleksowych stabilnych technologii do hodowli drobiu i trzody chlewnej. Jest wieloletnim dostawcą kompleksowych stabilnych technologii do hodowli drobiu i trzody chlewnej. AGE s.r.o. posiada również własną, nowoczesną zrobotyzowaną produkcję hal stalowych, produkcję ogrodzeń dla trzody chlewnej, a także produkuje szereg innych produktów technologicznych dla rolnictwa. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości České Meziříčí, gdzie zlokalizowany jest również oddział firmy PAWLICA s.r.o.

Trzecim działem biznesowym jest platforma internetowa do handlu płodami rolnymi GrainTerminal. Jest to prosta i bezpieczna aplikacja, dzięki której producenci i przetwórcy mogą bez pośredników handlować zbożem . Razem to trio firm tworzy całość działającą pod nazwą PAWLICA EXPORT.

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc