+48 660 505 445 Servis
czech arrow
FIRMA DZIŚ

FIRMA DZIŚ

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

PARTNERSTWO

PARTNERSTWO

NIEZAWODNOŚĆ

NIEZAWODNOŚĆ

Przy projektowaniu linii pozbiorowych i magazynów zbożowych wykorzystujemy technologie sprawdzonych producentów.

scroll
FIRMA DZIŚ Badania i praktyka
FIRMA DZIŚ

FIRMA DZIŚ

Filozofią firmy PAWLICA od samego początku jest dostarczanie wysokiej jakości technologii i serwisu. W całej naszej historii poznaliśmy wielu producentów lub dostawców, zaś z najlepszymi w Europie i USA pracujemy do dziś. Marka PAWLICA stała się symbolem jakościowej i funkcjonalnej linii pozbiorowej lub magazynu zarówno dla rolników, jak i firm przemysłowych. Obecnie dostarczamy na rynek nowoczesne technologie przechowywania zbóż od sprawdzonych partnerów zagranicznych, którzy oferują specjalistyczne produkty najwyższej jakości. Nasza działalność biznesowa koncentruje się przede wszystkim na Czechach, gdzie realizujemy większość zleceń. Działamy także na Polsce i Słowacji. 

Od wielu lat reprezentujemy niemieckiego producenta suszarni STELA, amerykańskiego producenta silosów BROCK, polskiego producenta eksportowego silosów BIN oraz niemieckiego producenta precyzyjnych filtrów wstępnych i oczyszczaczy GEBR. RUBERG. Technologię przenośników dostarczają skandynawscy producenci SKANDIA, JE-MA. Bardzo popularną technologią jest system transportu American Grain Pump firmy HUTCHINSON i SOBY. Reprezentujemy również producenta przyrządów laboratoryjnych PFEUFFER z Niemiec, którego przyrządy były początkiem naszej działalności i nadal stanowią doskonałą reklamę dla rolników i producentów żywności. SOrtowniki Bo Mill, wagi przepływowe JESMA oraz waga samochodowa PAWLICA TruckScale również zajmują ważne miejsce w naszym portfolio.

Badania i praktyka

Firma utrzymuje stały kontakt z instytucjami badawczymi i rozwojowymi. Obecnie pracujemy nad projektami z Uniwersytetem Mendla w Brnie oraz Instytutem Badawczym Inżynierii Rolniczej w Pradze-Ruzyně. Współpracujemy z naszymi zagranicznymi partnerami nad innowacjami i wdrażamy je w życie. Jednym z przykładów jest nowa wersja pompy zbożowej SOBY, która powstała w oparciu o nasze doświadczenie.

Dajcie nam znać...

soc soc