+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Przenośniki zbożowe

Przenośniki zbożowe

DOSTAWA <br>POD KLUCZ

DOSTAWA
POD KLUCZ

WYSOKA WYDAJNOŚĆ<br> I JAKOŚĆ WYKONANIA

WYSOKA WYDAJNOŚĆ
I JAKOŚĆ WYKONANIA

DELIKATNY<br> TRANSPORT ZBÓŻ

DELIKATNY
TRANSPORT ZBÓŻ

Wydajne i delikatne przenośniki zapewniające efektywne transport zbóż linią pozbiorową,

scroll
REDLERY I ELEWATORY REFERENCJE
Przenośniki zbożowe

WYSOKIEJ JAKOŚCI I DELIKATNE PRZENOŚNIKI ZIARNA

Projektując trasy transportowe naszych linii pozbiorowych opieramy się na sprawdzonych od lat i wyspecjalizowanych producentach SKANDIA i JE-MA. Dodatkowo najczęściej używamy pomp do zboża firm HUTCHINSON i SØBY. W ofercie tych czterech producentów znajdują się różnego rodzaju przenośniki do transportu poziomego i pionowego ziarna. Ich zalety to wysoka wydajność przy niskim poborze energii, bardzo dobra konstrukcja, bezawaryjna eksploatacja i długa żywotność. 

  • łatwa instalacja
  • wysoka wydajność
  • długa żywotność
  • wysoka jakość wykonania
  • szeroka gama typów do transportu pionowego i poziomego
  • dbałość o przewożony materiał

REDLERY I ELEWATORY

Oferujemy szeroką gamę redlerów i przenośników zbożowych renomowanych producentów SKANDIA i JE-MA o wydajnościach od 60 do 600 t/h, do poziomego i pionowego transportu ziarna. Ich zalety to wysoka wydajność przy niskim poborze energii, bardzo dobra konstrukcja, bezawaryjna eksploatacja i długa żywotność. Nasze przenośniki do zboża są bardzo łatwe w montażu i późniejszej konserwacji.

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE JE-MA

Przenośniki taśmowe są systemem modułowym, opartym na standardowych elementach, które odpowiednio połączone, mogą być montowane w ramach różnych systemów przenośników. Zaletami są małe wymiary zewnętrzne, niska waga, różnorodność montażu oraz łatwy montaż.

Modele T50, T51, T52 i BC400 są dostępne z wydajnością znamionową 60, 105, 150 i 300 t/h. Listwy dostarczane są w wykonaniu olejoodpornym, wały wykonane są z blachy ocynkowanej z rolkami z tworzywa sztucznego. W przypadku większych kątów nachylenia przenośnik ziarna można wyposażyć w pas ze zbierakami bądź zgrzebło.

POMPY ZBOŻOWE

Ostatnio coraz częściej proponujemy innowacyjną i nietradycyjną technologię transportu materiału w silosach, tzw. pompę zbożową GRAIN PUMP. Oferujemy dwa rozwiązania, pierwsze od amerykańskiego producenta HUTCHINSON, drugie od duńskiego producenta SØBY. Pompy zbożowe charakteryzują się łagodnym transportem, dużą wydajnością i jednocześnie mniejszym zapotrzebowaniem na moc silnika. Poznaj pompy zbożowe HUTCHINSON i SØBY, które dołączamy do linii pozbiorowych PAWLICA.

REFERENCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc