+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Hala przyjęć<br> ekspedycja, ważenie

Hala przyjęć
ekspedycja, ważenie

WYSOKA <br>WYDAJNOŚĆ PRZYJĘCI

WYSOKA
WYDAJNOŚĆ PRZYJĘCI

WAŻENI SAMOCHODÓW<br> CIĘŻAROWYCH DO 60 T

WAŻENI SAMOCHODÓW
CIĘŻAROWYCH DO 60 T

WYGODNA <br>EKSPEDYCJA

WYGODNA
EKSPEDYCJA

Technologie pożniwne PAWLICA ułatwią odbiór i ekspedycję zbóż i innych płodów rolnych

scroll
ODBIÓR I EKSPEDYCJA WAŻENIE referencje
Hala przyjęć, ekspedycja, ważenie

SZYBKI ODBIÓR I EKSPEDYCJA TWOICH ZBÓŻ

Starsze linie pozbiorowe często borykają się z problemem zbyt niskich możliwości przyjęć, co spowalnia i komplikuje zbiory. Jednak z naszą pomocą pojemność Twojej linii można zwiększyć kilkakrotnie, instalując nowy kosz przyjmujący. Transport materiału od miejsca przyjęcia jest realizowany za pomocą przenośników SKANDIA. Wydajność przyjęcia wynosi najczęściej od 40 do 250 t/h, ale może być też wyższa. Na życzenie klienta możemy również zamontować dwa kosze odbiorcze w jednej linii pozbiorowej, każdy na inny rodzaj materiału. Do ekspedycji lub jako kosze pośrednie do skompensowania różnej wydajności tras transportowych pomiędzy procesami linii pozbiorowej stosujemy kosze magazynowe i wysyłkowe stalowej konstrukcji wyprodukowane w Czechach. Ich objętość wynosi od 30 do 60 t, a wysokość przejścia wynosi 4,2 m. Zbiorniki ekspedycyjne mogą być wyposażone w tensometry. Alternatywą jest instalacja wagi drogowej PAWLICA TruckScale o udźwigu do 60 ton. 

  • wydajność przyjęcia 40–250 t/h
  • przyjęcie bezstratowe
  • długa żywotność
  • kontenery wysyłkowe o pojemności 30-60 t
  • możliwość ważenia tensometrycznego
  • możliwość ważenia samochodów ciężarowych do 60 t

KOSZ ODBIORCZY I EKSPEDYCJA

Doświadczenie zweryfikowane wieloletnią praktyką pokazało, że bardzo korzystne jest połączenie części przyjęcia i ekspedycji w jednej hali. Wjazd i wyjazd towaru jest w jednym miejscu pod stałą kontrolą, a przy tym oszczędza się wiele przeładunków oraz zmniejsza się obciążenie ciągów komunikacyjnych. 

WAŻENIE

Oferujemy trzy warianty wag do odbioru i załadunku ziarna. Pierwszy wariant to waga przepływowa JESMA, która jest przeznaczona do ciągłego ważenia dużych ilości zbóż i materiałów sypkich w celu uzyskania wysokiej niezawodności działania i dokładności z certyfikacją do celów komercyjnych. Drugi wariant to waga samochodowa PAWLICA TruckScale. W przedsiębiorstwach rolniczych najczęściej stosuje się ją w konstrukcji zagłębionej, dopasowanej do otaczającego terenu. Typowe wymiary dla przedsiębiorstw rolniczych rolnych to 3 x 18 m przy nośności do 60 t. Trzecią alternatywą dla ważenia podczas załadunku jest zastosowanie tensometrów w magazynie ekspedycyjnym. 

POTRZEBUJĘ KONSULTACJI DOTYCZĄCEJ WAŻENIA

referencje

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc