+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Silosy i zbiorniki zbożowe

Silosy i zbiorniki zbożowe

SZEROKA<br> OFERTA MODELI

SZEROKA
OFERTA MODELI

DŁUGA<br> ŻYWOTNOŚĆ

DŁUGA
ŻYWOTNOŚĆ

NIEZAWODNA<br> WENTYLACJA

NIEZAWODNA
WENTYLACJA

Zbudowaliśmy już dla Państwa silosy zbożowe o pojemności ponad 1 000 000 ton.

scroll
SILOSY Z PŁASKIM DNEM WENTYLACJA SILOSÓW ZBIORNIKI Z PODJAZDEM REFERENCJE
Silosy i zbiorniki zbożowe

PLANUJESZ ROZBUDOWAĆ MAGAZYN ZBÓŻ?

Wysokiej jakości ocynkowany silos zbożowy dla każdego gospodarstwa!

Zebrane ziarno wymaga odpowiedniego przechowywania. Magazyny muszą zapewniać optymalne warunki dla ziarna, aby zapobiec jego degradacji przez grzyby lub szkodniki. Dlatego postaw na wysokiej jakości silosy zbożowe, które od ponad 20 lat dostarczamy rolnikom w Republice Czeskiej. Nasze ocynkowane silosy magazynowe spełniają specyfikacje europejskie i jako takie nie wymagają dodatkowych obliczeń dla rynku europejskiego. Silos stalowy na ziarno przeznaczony jest zarówno do krótkotrwałego jak i długoterminowego przechowywania.

  • dostawa "pod klucz"
  • duży wybór wymiarów 
  • konstrukcja wysokiej jakości
  • długa żywotność
  • wydajny system wentylacji
  • lokalne oprogramowanie sterujące
  • szeroka gama wyposażenia na zamówienie
  • optymalne warunki przechowywania 

SILOSY Z PŁASKIM DNEM

Przechowywanie plonów po zbiorach w wysokiej jakości magazynach ma pozytywny wpływ na ich późniejszą monetyzację. Dlatego gospodarstwo z wysokiej jakości silosami zawsze ma przewagę finansową. Jeżeli poszukujesz odpowiedniego silosu z płaskim dnem dla swojego biznesu, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Dla zainteresowanych mniejszymi modelami mamy ocynkowane silosy zbożowe polskiego producenta BIN, które są doskonałym wyborem do przechowywania zbiorów w silosach o mniejszej i średniej pojemności. Dla większych linii pożniwnych dostarczamy amerykańskie ocynkowane silosy na zboże firmy BROCK z blachy falistej, które oferują bardzo szeroki zakres rozmiarów i objętości. 

SILOSY ZE STOŻKOWYM ZRZUTEM

Do naszych linii pozbiorowych dostarczamy amerykańskie ocynkowane silosy zbożowe BROCK ze stożkowym lejem zasypowym. Pojemniki te są przeznaczone do krótkotrwałego przechowywania. Mogą również pełnić funkcję pojemników manipulacyjnych w różnych procesach. Stożkowy zbiornik można wyposażyć w system wentylacyjny odpowiedni również do przechowywania rzepaku i innych drobnych nasion.

WENTYLACJA SILOSÓW

Aby móc mówić o naprawdę wysokiej jakości magazynowaniu długoterminowym, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji w silosie. Wentylację w naszych silosach zbożowych umożliwia podłoga rusztowa lub kanały wentylacyjne, które prowadzone są w płycie podstawy silosu, a ich kształt jest precyzyjnie zaprojektowany zgodnie z wymaganiami dotyczącymi wentylacji. Bardzo skutecznym elementem wentylacji w silosach BROCK jest tzw. „Eave Vent Kit”. Jest to otwór wentylacyjny na całym obwodzie dachu silosu, zamiast powszechnie stosowanych kominów wentylacyjnych na dachu silosu. Samo doprowadzenie powietrza zapewniają wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe produkcji czeskiej. 

 

ZBIORNIKI Z PODJAZDEM

Zbiorniki akumulacyjne i wysyłkowe produkcji czeskiej są wykorzystywane do ekspedycji lub jako zasobniki pośrednie do równoważenia różnych wydajności tras transportowych między procesami linii pozbiorczej. Kontenery są konstrukcji stalowej, w kształcie kwadratu z lejem ostrosłupowym. Dzięki różnorodności tych konstrukcji możemy zaprojektować optymalny wymiar.

REFERENCJE

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc