+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Betonowy silos zbożowy

Betonowy silos zbożowy

ZWIĘKSZENIE<br>WYDAJONOŚCI SILOSU

ZWIĘKSZENIE
WYDAJONOŚCI SILOSU

ŁATWE STEROWANIE Z <br>WYKORZYSTANIEM KOMPUTERA

ŁATWE STEROWANIE Z
WYKORZYSTANIEM KOMPUTERA

REDUKCJA <br>WYMAGAŃ KADROWYCH

REDUKCJA
WYMAGAŃ KADROWYCH

Modernizacja betonowych silosów zbozowych pozwoli kilkakrotnie zwiększyć wydajność transportu, transportu, czyszczenia i suszenia.

scroll
Skuteczna modernizacja referencje
Modernizacja betonowych silosów zbożowych

MODERNIZACJA BETOWNOYCH SILOSÓW ZBOŻOWYCH

Obecny stan techniczny i technologiczny silosów betonowych w Czechach w dużej mierze odzwierciedla datę ich budowy i z dzisiejszego punktu widzenia wydaje się niewystarczający. Zainstalowana oryginalnie wydajność przyjęcia, tras transportowych i ekspedycyjnych, mieszcząca się w przedziale od 60 do 80 t/h, może znacznie ograniczyć działanie takich operacji. 

Modernizacja betonowych silosów zbożowych pozwoli kilkakrotnie zwiększyć wydajność przyjęcia, transportu, czyszczenia i suszenia. Ponadto sterowanie wszystkimi procesami w silosie za pomocą komputera jest bardzo łatwe. Nasza firma może wyposażyć silos w nowe przyjęcie, trasy transportowe, oczyszczacze ziarna, suszarnie do ziarna i inne technologie odpowiednie do obsługi silosów betonowych (np. wagę taśmową JESMA). Zadbamy również o wymianę instalacji elektrycznych i wyposażenia silosów na zaawansowane oprogramowanie sterujące. Wszystko to możemy zrobić bez przerywania pracy silosu.

Korzyści modernizacji silosu betonowego

  • zwiększenie wydajności przyjmowania, czyszczenia, transportu i suszenia
  • zwiększenie wydajność silosu
  • poprawa środowiska przechowywania
  • redukcja wymagań kadrowych
  • lepszy przepływ informacji
  • przegląd online stanów magazynowych
  • połączenie z systemem księgowym i operacyjnym

łatwe sterowanie przy pomocy komputera

JESTEM ZAINTERESOWANY KONSULTACJĄ

Studium przypadku betonowego silosu zbożowego w Blovicach

Rekonstrukcja silosu betonowego w Blovicach jest ciekawym przykładem naszej pracy, która miała miejsce w ostatnim czasie. Od kwietnia 2018 roku do listopada 2019 roku następowała stopniowa wymiana technologii magazynowania wewnątrz silosu, w trakcie jego pełnej eksploatacji. Oryginalne technologie były przestarzałe i na skraju żywotności, dlatego konieczna była ich wymiana na nowe. Prace trwały półtora roku, a w szczycie brało w nich udział nawet 60 monterów. Ponadto wszystko utrudniał fakt, że silos musiał być w ciągłej eksploatacji, nie mogło więc być żadnego przestoju

Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać w NOWOŚCIACH.

Nasze wybrane referencje

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc