+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Przenośniki zbożowe<br> i redlery SKANDIA

Przenośniki zbożowe
i redlery SKANDIA

WYDAJNOŚĆ OD <br>40 t/h DO 600 t/h

WYDAJNOŚĆ OD
40 t/h DO 600 t/h

TRANSPORT <br>POZIOMY I PIONOWY

TRANSPORT
POZIOMY I PIONOWY

NIEZAWODNY I <br>ŁAGODNY DLA ZIARNA

NIEZAWODNY I
ŁAGODNY DLA ZIARNA

Przenośniki zbożowe SKANDIA mogą być używane do dowolnego celu w obrębie
dowolnej linii pozbiorowej lub magazynu

scroll
video GALERIA REFERENCJE
Przenośniki zbożowe i redlery SKANDIA

PRZENOŚNIKI ZIARNA SKANDIA

Dla wyższych wydajności od 40 t/h transportu ziarna w linii pozbiorowej stosujemy przenośniki wiodącego europejskiego producenta SKANDIA ze Szwecji. W swojej ofercie posiada różnego rodzaju redlery do transportu poziomego oraz podnośniki do transportu pionowego. Przenośniki są w pełni ocynkowane i produkowane zgodnie z przepisami UE. SKANDIA oferuje trzy typowe serie redlerów i elewatorów. Przenośniki zbożowe SKANDIA mogą być wykorzystywane w dowolnym celu na dowolnej linii pozbiorowej lub magazynie. W 2016 roku PAWLICA s.r.o. otrzymała najwyższy poziom certyfikacji od Skandia Elevator.

  • wydajność od 40 t/h do 600 t/h
  • transport poziomy i pionowy
  • różne typy przenośników
  • łagodny dla ziarna
  • niezawodność
  • długa żywotność
  • konstrukcja wysokiej jakości
  • łatwa konserwacja

Przenośniki rolnicze serii L

Przenośniki zbożowe serii L (Lite) przeznaczone są do mniejszych magazynów i linii o wymaganiach transportowych do 60 t/h oraz do stosowania głównie w okresie żniw. Są to raczej redlery i elewatory rolnicze o przerobie do 3 000 ton rocznie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przenośniki serii I do prac rolniczych

Przenośniki zbożowe SKANDIA serii średniej I (Industry) przeznaczone są dla firm handlowych o całorocznym przerobie do 50 000 t/rok i zapotrzebowaniu mocy na trasach transportowych 40-150 t/h. Redlery to klasyczne konstrukcje, w których w kwadratowych wałach ziarno jest przenoszone przez plastikowe (PEHD) płytki osadzone na solidnym łańcuchu o dużej wytrzymałości. Serie L oraz  I obejmują redlery magazynowe, podbieracze i zakrzywione z kolankami 15°, 30° i 45° oraz przenośniki pochyłe z wysokimi nośnikami, które działają do nachylenia 45°.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przenośniki serii H do operacji przemysłowych

Typ H (Heavy-Duty) przeznaczony jest do całorocznej pracy ciągłej np. w portach lub terminalach kolejowych składujących od 30 000 ton rocznie. Redlery i podnośniki tej serii dostępne są w zakresie mocy 60-600 t/h. Konstrukcja przenośników tej serii jest bardzo solidna i charakteryzuje się długą żywotnością. Wynika to głównie z zastosowania plastikowych okładzin o grubości 8 mm na powierzchniach styku elewatorów i na podłodze redlerów.  Seria H oferuje również przenośniki łukowe o wydajności do 200 t/h.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Wyposażenie dodatkowe do przenośników SKANDIA

Wszystkie przenośniki zbożowe SKANDIA wykorzystują niezawodne i wydajne napędy NORD. Na życzenie możliwe jest dostarczenie przenośników Ex do stref zagrożonych wybuchem. Innym wyposażeniem dodatkowym jest konstrukcja redlera szczątkowego, wyloty pośrednie z żaluzjami otwieranymi prostopadle do osi redlera lub żaluzje z przesunięciem w osi redlera, co znacznie oszczędza miejsce na moście serwisowym nad silosami. Redlery wyposażone są w wyłączniki krańcowe chroniące przed przeciążeniem silnika i zablokowaniem przenośnika. Elewator można wyposażyć w czujnik wygięcia pasa. Czujnik prędkości, hamulec nawrotny bębna oraz taśma odporna na olej rzepakowy to już standardowe wyposażenie linii PAWLICA.

GALERIA

REFERENCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dajcie nam znać...

soc soc