+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Przenośniki i elewatory<br> na zboża i ziarna JE-MA

Przenośniki i elewatory
na zboża i ziarna JE-MA

WYDAJNOŚĆ DO 60 t/h

WYDAJNOŚĆ DO 60 t/h

PRACA OSZCZĘDNA

PRACA OSZCZĘDNA

PRACA CICHA

PRACA CICHA

Przenośniki JE-MA przeznaczone są do transportu ziarna
do 60 t/h na linii pozbiorowej.

scroll
PREZENTACJA GALERIA REFERENCJE
PRZENOŚNIKI ZIARNA JE-MA

PRZENOŚNIKI ZIARNA JE-MA

Wydajność do 60 t/h transportu materiału osiągamy za pomocą przenośników zbożowych JE-MA, których zaletą jest wysoka wydajność przy niskim nakładzie energii oraz bardzo dobre rozwiązania konstrukcyjne. Głównym programem firmy są przenośniki zbóż, ziaren, różnych nasion, granulatorów i nawozów.

Przenośniki są w pełni ocynkowane i wykonane zgodnie z przepisami UE. Są to standardowe podnośniki kubełkowe, przenośniki taśmowe i kombinowane przenośniki łańcuchowe. Duński producent JE-MA oferuje również wanny odbiorcze i kosze przeładunkowe z wbudowanym stalowym korytem, ​​które jest bezpośrednio częścią przenośnika odbiorczego. W przypadku niskiego poziomu wód gruntowych możemy dokonać obniżenia kosza. Bardzo udanym produktem firmy JE-MA są przenośniki łańcuchowe z możliwością „skręcenia”, czyli zmiany kierunku o 90° lub 45°. Przenośnik składa się z mocnego łańcucha z gumowo-tekstylnymi nośnikami, które transportują materiał ziarnisty przez cały przekrój wału. Skręt jest możliwy dzięki specjalnej konstrukcji, która prowadzi zarówno trakcję, jak i powrotną gałąź w łuku. Dla typu T20 wydajność wynosi 20 t/h, dla typu T40 - 40 t/h.

  • wydajność do 60 t/h
  • przenośniki kubełkowe
  • przenośniki taśmowe
  • kombinowane przenośniki łańcuchowe,
  • wanny odbiorcze
  • kosze przejezdne
  • redlery i podnośniki kubełkowe o wydajności do 225 t/ha

Elewator łańcuchowy JE-MA T20/40

Kombinowane przenośniki łańcuchowe do ziarna T20 i T40 wykonane są ze standardowych części systemu modułowego z ocynkowanych blach gładkich. Transport materiału zapewnia mocny łańcuch rolkowy z nitowanymi gumowymi nośnikami. Część poziomą można ustawić jako lej przyjęciowy.

Wyjątkowość tych przenośników polega na możliwości jednoczesnego transportu poziomego i pionowego materiału z wykorzystaniem jednego napędu. Dodatkowo cały transport materiału odbywa się nad ziemią i nie ma potrzeby zakopywania podstawy windy w ziemi. Napęd jest wybierany bezpośrednio przez motoreduktor lub przekładnię z kołami pasowymi i paskami klinowymi.

System JE-MA T20/40 łączy wannę odbiorczą z przenośnikiem podbierającym. Wanna lejowa może stać samodzielnie lub być zanurzona w wykopie (kraty przelotowe). Wydajność odbiorcza do 40 t/h.

KONTAKT Z SERWISEM

Wyślij zapytanie

GALERIA

REFERENCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dajcie nam znać...

soc soc