+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Oczyszczacz zboża RVS

Oczyszczacz zboża RVS

WYDAJNOŚĆ OD <br>40 T/H DO 300 T/H

WYDAJNOŚĆ OD
40 T/H DO 300 T/H

PRECYZYJNE CZYSZCZENIE<br> ZBÓŻ I NASION OLEISTYCH

PRECYZYJNE CZYSZCZENIE
ZBÓŻ I NASION OLEISTYCH

ŚWIATOWY LIDER W DZIEDZINIE <br> JĘCZMIENIA SŁODOWEGO

ŚWIATOWY LIDER W DZIEDZINIE
JĘCZMIENIA SŁODOWEGO

Dzięki solidnej konstrukcji i niezawodnej wydajności oczyszczacze RVS
są idealne do linii do odbioru z pola lub z silosów magazynowych.

scroll
PREZENTACJA OPIS GALERIA REFERENCJE
Oczyszczacz zboża RVS

OCZYSZCZACZE ZIARNA RVS DO WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI SORTOWANIA

Dzięki solidnej konstrukcji i niezawodnej wydajności oczyszczacze ziarna RVS są idealne do linii pożniwnych. Zapewniają wstępne czyszczenie materiału wejściowego powietrzem i opcjonalnie czyszczenie powietrzem materiału wyjściowego. Prosta konfiguracja i fizyczna kontrola przez okienko kontrolne pozwalają operatorowi zapewnić najlepszy nadzór nad bieżącym czyszczeniem.

  • wydajność od 40 t/h do 300 t/h
  • dokładne czyszczenie i czyszczenie wstępne zbóż i ziaren
  • światowy lider w dziedzinie jęczmienia browarnego
  • maksymalne zapylenie do 10 mg/m3 z filtrem
  • szybka zmiana sit
  • okrężny ruch sit
  • długa żywotność
  • niskie wymagania serwisowe

Oczyszczacze o poziomach emisji do 10 mg/m3

Model RVS jest zasadniczo wyposażony w recyrkulacyjną komorę aspiracyjną na wlocie materiału, z której pobierane jest tylko 10% przepływu powietrza. Zapewnia to niski poziom emisji cząstek stałych do powietrza.

W połączeniu z automatycznym systemem dozowania i odpowiednim składem sit, zapewnione jest optymalne wypełnienie oczyszczacza w celu wysokowydajnego sortowania na sitach głównych i piaskowych. Maszyna wyposażona jest w szereg otworów inspekcyjnych umożliwiających szybką kontrolę procesu końcowego czyszczenia. Zintegrowane klapki pozwalają operatorowi w bardzo prosty sposób ustawić liczbę frakcji końcowych. 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

OPIS

Oczyszczacze RVS są wyposażone w automatyczną kontrolę napełniania, która polega na wykrywaniu wypełnienia za pomocą czujników górnego i dolnego poziomu, które zawsze oceniają położenie klapy. Takie rozwiązanie gwarantuje maksymalne wykorzystanie mocy maszyny. Oczyszczacze posiadają recyrkulację powietrza czyszczącego wewnątrz czyszczenia wstępnego. Aby zredukować zapylenie, można je wyposażyć w tekstylne filtry rękawowe, które dzięki niewielkiemu przepływowi powietrza na wylocie osiągają maksymalną zawartość pyłu do 10 mg/m3.


Dzięki ruchowi okrężnemu do czyszczenia jest wykorzystywana cała powierzchnia sit.


Oczyszczacze do ziarna RVS oferują unikalną konstrukcję skrzynki sitowej ze stabilnym nachyleniem sita 3° i ruchem okrężnym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych czyszczalni z ruchem posuwisto-zwrotnym, w których do aktywnej pracy czyszczącej wykorzystywana jest tylko środkowa część sit, dzięki ruchowi okrężnemu sit oczyszczających GEBR. RUBERG wykorzystuje całą ich powierzchnię. Pod sitami znajdują się gumowe kulki, które zapewniają ciągłe czyszczenie sit. Ruch okrężny i 100% wykorzystanie powierzchni czyszczącej gwarantuje, że każde ziarno zostanie na sitach sprawdzone i oddzielone. Umieszczenie sit na posadzkach pozwala osiągnąć wydajność do 300 t/h w dwukondygnacyjnej konstrukcji przy zachowaniu rozsądnych wymiarów rozplanowania.
Oczyszczacze RVS posiadają sita wstępne, sita główne oraz sita piaskowe, które bardzo skutecznie oddzielają nawet cząstki piasku. Dlatego nadają się również do produkcji mieszanek paszowych. Oczyszczacze GEBR. RUBERG służą do wstępnego i zasadniczego czyszczenia ziarna i zbóż. 

Oczyszczone ziarno dzieli się na cztery frakcje
 

Oczyszczacze RV posiadają sito wstępne i sito główne, dzielące oczyszczony materiał na cztery podstawowe frakcje - jakość 1, jakość 2,  (ziarna rozbite), nadmiar nad sitem wstępnym oraz pył. Nadmiar i pył zostają przekierowane w komorę na kurz. Za pomocą klap ręcznych lub pneumatycznych frakcje te można bardzo szybko łączyć lub rozdzielać

 

Tablica energetyczna

Typ 

Pszenica t/h

(18%, 750 kg/m3)

Kukurydza t/h

(35%, 750 kg/m3)

Rzepak t/h

(14%, 600 kg/m3)
RV40 40 30 25
RV60 60 50 30
RVS40 40 30 40
RVS60 60 50 50
RVS80 80 70 64
RVS100 100 80 85
RVS120 120 105 90
RVS150 150 135 120
RVS180 180 150 150
RVS240 250 210 180
RVS300 300 270 240

 

Więcej informacji o oczyszczaczach RVS 

GALERIA

REFERENCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dajcie nam znać...

soc soc