+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Czech13
  • English370
  • Polish245
  • Slovak

Nasze znaki handlowe

 

STELA jest niemiecką firmą rodzinną, która już 120 lat produkuje urządzenia a od 50 lat suszarnie i w tej dziedzinie zalicza się do światowej czołówki. Siedziba firmy znajduje się niedaleko bawarskiego Pasova w miasteczku Massing. Specjalizacja tylko w maszynach do suszenia dla potrzeb rolnictwa lub przemysłowego suszenia umożliwia firmie skoncentrowanie sił na rozwoju technicznym i efektywności produkcji. W segmencie suszarni przemysłowych znajdujemy suszarnie taśmowe do trocin, zrębków, szlamów z oczyszczalni, pozostałości pofermentacyjnych i warzyw oraz suszarnie korytowe dla źle usypujących się materiałów takich, jak na przykład nasiona dyni albo nasiona siewne. W asortymencie suszarni rolniczych znajdują się przede wszystkim przepływowe suszarnie wieżowe i mobilne suszarnie daszkowe i porcjowe dowolnego ziarna. Stela jako jedyny producent dzieli suszarnie wieżowe na przeznaczone do kukurydzy i zboża, starając się stale zmniejszać koszty suszenia tych dominujących płodów.

 

 

Jest amerykańskim producentem silosów z 85letnią tradycją. Marka BROCK cieszy się opinią najwyższej jakości, wieloletniej wartości i najnowocześniejszej konstrukcji. Jest w swojej kategorii uważana za numer jeden na świecie. Spółka została założona w roku 1957 w celu dostarczania rolnikom silosów do składowania pasz i zboża. Mieści się w Milford w stanie Indiana. Jest członkiem grupy Chore-Time Brock (CTB), która dostarcza kompletne urządzenia technologiczne do składowania karmy dla drobiu, niosek i prosiąt. Obrót roczny grupy przekracza 1 bln USD i jest ona notowana na giełdzie amerykańskiej.

 

Ten niemiecki producent czyszczalni i czyszczalni oczyszczarek wstępnych do zbóż i innego ziarna może się pochwalić tradycją sięgającą do roku 1848. Firma wprowadziła szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie czyszczenia ziarna zbóż. W roku 1975 uruchomiła do pracy pierwszą na świecie oczyszczarkę sitową z obrotowym ruchem sit, który to model produkuje z powodzeniem do dziś w zakresie wydajności do 600 t/h. Siedziba rodzinnej firmy znajduje się w niemieckim Nieheim w okolicy Hanoveru, a jej produkty są wykorzystywane nie tylko w rolnictwie, ale i w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym.  

 

 

Wyspecjalizowany światowy producent wysokiej jakości szwedzkich przenośników do zboża i innego ziarna. Dostarcza wyroby w trzech kategoriach: Lite, Industry i Heavy Duty. Firma nieustannie poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań dla swoich urządzeń technologicznych i elastycznie reaguje na wymagania i potrzeby swoich klientów.   

 

 

Duńska rodzinna firma JE-MA ma siedzibę w mieście Sahl w samym centrum Danii. Jej asortyment, który wywodzi się z 70 letniej tradycji, obejmuje różne typy przenośników i elewatorów, razem ze specjalnie kombinowanymi przenośnikami umożliwiającymi połączenie transportu poziomego i pionowego. Firma ma też kompletny program do załadunku i wyładunku w halach z podłogami za pomocą przenośników taśmowych.  

 

  

Amerykańska spółka z historią od roku 1945 jest obecnie światowym dostawcą urządzeń do obróbki ze zbożem. Oferuje kompletny asortyment przenośników ślimakowych, łańcuchowych i taśmowych, głowic do rozładunku silosów oraz rewolucyjną technologię transportu Grain Pump do łatwego załadunku i wyładunku z silosów i hal rolniczych.

 

Amerykańska firma z siedzibą w Nebrasce produkuje silosy rolnicze i przemysłowe o wysokiej jakości za przystępną cenę. Jej produkty są wykorzystywane na całym świecie do składowania produktów masowych, a ich produkcja jest wspomagana przez dziesiątki lat doświadczeń.