+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Czech2
  • English69
  • Polish121
  • Slovak

Firma

Historia

Historia

Powstanie spółki Pawlica s. r. o. datuje się na rok 1998, kiedy to jej założyciel, inż. Rudolf Pawlica, CSc. zdecydował się zrezygnować z kariery w Instytucie Badawczym Techniki Rolniczej w Praze-Řepích i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Firma od początku dostarczała na rynek czeski urządzenia technologiczne do przetwórstwa nasion zbóż po zbiorach.

więcej »
Filozofia

Filozofia

Od samego początku naszą filozofią firmową jest dostawa nowoczesnych technologii do magazynowania zbóż razem z utworzeniem i utrzymaniem ponadstandardowych związków ze sprawdzonymi partnerami zagranicznymi, dostarczającymi specjalistyczne produkty o najwyższej jakości.

więcej »
Współczesnoś

Współczesnoś

Nasza spółka już od ponad 18 lat dostarcza w Republice Czeskiej wysokiej jakości urządzenia technologiczne do suszenia, czyszczenia i magazynowania nie tylko ziarna, ale i innych towarów masowych.

więcej »
Eksport

Eksport

W ostatnich latach firma Pawlica s. r. o. poświęca coraz więcej uwagi działalności za granicą. Czeski rynek jest mały i dlatego firma stara się wdrażać swoje technologie również w innych krajach.

więcej »
Marka Pawlica

Marka Pawlica

MARKA PAWLICA, rozwiązanie technologiczne na miarę dla każdego.

więcej »
Zatrudnienie

Zatrudnienie

Prosimy zapoznać się z ofertą wolnych miejsc.

więcej »
Pobierz

Pobierz

Dokumenty, które można pobrać bezpłatnie.

więcej »