+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Suszarka taśmowa STELA BTL

Suszarka taśmowa STELA BTL

NISKI<br> KOSZT PROJEKTU

NISKI
KOSZT PROJEKTU

SUSZENIE <br>RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

SUSZENIE
RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

SUSZENIE <br>CIEPŁEM ODPADOWYM

SUSZENIE
CIEPŁEM ODPADOWYM

Suszarka taśmowa STELA BTL służy nie tylko do suszenia upraw rolnych.

scroll
opis REFERENCJE
Suszarka taśmowa STELA BTL

IDEALNA SUSZARKA DO KARM, WIÓRÓW I TROCIN

Suszarki przemysłowe STELA BTL (Band Trockner Lichte) to tańsza i prostsza konstrukcja suszarek taśmowych. Są również idealnym rozwiązaniem do wykorzystania ciepła odpadowego z biogazowni. Model ten nadaje się do suszenia różnego rodzaju materiałów, takich jak poferment, trociny, osady ściekowe, zrębki drzewne, bentonit lub produkty rolne, takie jak zboża, kukurydza, lucerna, wysłodki buraczane i tym podobne.

Można suszyć produkty (oprócz pyłu) do wielkości frakcji G50, wszystkie produkty sypkie, ale także płynne (o zawartości suchej masy min. 4%).

  • nowoczesna konstrukcja suszarni taśmowych
  • plastikowy pas o dużej gęstości tkania
  • automatyczne suszenie, czyszczenie i nawilżanie
  • możliwość suszenia ciepłem odpadowym - woda, para wodna
  • wydajność od 1 do 20 t/h
  • prostsza konstrukcja niż BT
  • możliwość podłączenia do biogazowni

Działanie suszarni nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych

Suszarnie taśmowe STELA BTL są przystosowane do pracy 8000 godzin rocznie, ale mogą pracować nawet do 8760 godzin rocznie - również w ekstremalnych warunkach pogodowych. Suszenie jest kontrolowane przez prędkość taśmy i sterowanie mocą wentylatora.

Suszarnie wyposażone są w wysokiej jakości monitoring iw trybie automatycznym w pełni odpowiadają potrzebom eksploatacji. Wilgotność wyjściowa jest monitorowana, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dokładnych wartości dla późniejszej granulacji lub innych form obróbki.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Opis

Zasada suszenia taśmowego dokładnie odpowiada charakterowi temperatur, jakie można uzyskać z agregatów kogeneracyjnych lub produkcji, tj. 60-120 °C, oraz charakterowi suszenia przy niskiej temperaturze i dużym przepływie powietrza. Suszenie odbywa się w zamkniętym tunelu suszącym na plastikowej taśmie wykonanej z tkanego poliamidu. Ten specjalny pas wytrzymuje temperatury do 140 ° C. Jego gęstość tkania umożliwia suszenie nawet bardzo drobnych materiałów pylistych. Taśma służy również jako naturalny filtr, dzięki czemu gwarantuje niskie stężenie emisji pyłów na wylocie. Suszarnie taśmowe to jedyny sposób na osiągnięcie równomiernego suszenia z gwarancją wilgotności wyjściowej

REFERENCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dajcie nam znać...

soc soc