+48 660 505 445 Servis
czech arrow
Projektowanie

Projektowanie

INDYWIDUALNE<br> ROZWIĄZANIA

INDYWIDUALNE
ROZWIĄZANIA

OPRACOWANIE<br> PROJEKTU

OPRACOWANIE
PROJEKTU

ZAŁATWIENIEW<br> WSZELKICH FORMALNOŚCI

ZAŁATWIENIEW
WSZELKICH FORMALNOŚCI

Projektując linie pozbiorowe i magazyny zbożowe opieramy się na bogatym doświadczeniu naszych specjalistów projektowych.

scroll
PROJEKTOWANIE LINII POZBIOROWYCH KOMPLETNA REALIZACJA BUDOWY ORAZ KOLAUDACJI
Projektowanie

PROJEKTOWANIE LINII POZBIOROWYCH

Projektowanie linii rozpoczynamy podczas wstępnej bezplatnej konsultacji u klienta. Najpierw spotkacie się Państwo z kierownikiem projektu, który zapozna się z Państwa pomysłami i wszystkiego, czego potrzebujecie Państwo do stworzenia wstępnego projektu, który powstanie przy współpracy kierownika i projektanta.. W tworzenia projektu bierze udział technolog, który wnosi do zespołu wieloletnie doświadczenie i rekomenduje odpowiednią dla Państwa projektutechnologię. ecjalistów z bogatym doświadczeniem, ale jednocześnie otwarta na nowe trendy, przygotuje dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązanie. Taka propozycja jest następnie z Państwem konsultowana i ewentualnie dopasowywana do formy optymalnej dla Państwa działalności, ale także uwzględnia Państwa możliwości finansowe. Oczywiście nadzór autorski jest częścią realizacji całego projektu

KOMPLETNA REALIZACJA BUDOWY ORAZ KOLAUDACJI

W ramach naszych usług i usług zapewniamy również pełną komunikację z urzędami, uzyskanie pozwolenia na budowę, a po jej zakończeniu uzyskanie kolaudacji ze wszystkimi zleconymi pomiarami. Posiadamy własnych specjalistów, uprawnionych inżynierów konstrukcyjno-technologicznych, wewnętrznego projektanta konstrukcji i działamy na terenie całego kraju. Usługę tę wykonujemy na podstawie zamówienia o uzgodnionym zakresie i cenie. W przypadku realizacji prac usługa ta jest BEZPŁATNA i jest częścią pełnej ceny instalacji.

JESTEM ZAINTERESOWANY KONSULTACJĄ

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc