+48 660 505 445 Servis
czech arrow

To już się dzieje! Modernizacja obróbki pożniwnej dla gospodarstwa w Morycach.


Jednym z naszych nowych projektów na 2024 r. jest modernizacja obróbki pożniwnej i przechowywania w gospodarstwie rolnym w Moricach Spółdzielni Rolniczej AGRISPOL.

Jednym z naszych nowych projektów jest modernizacja obróbki pożniwnej i magazynowania dla gospodarstwa w Moricach.

Nasz inwestor, Rolnicza Spółdzielnia Handlowa AGRISPOL, działa w południowej części powiatu Prostějov i w regionie ołomunieckim. Obecnie zarządza 1 273 hektarami gruntów rolnych i zatrudnia około 30 pracowników. Zajmuje się produkcją roślinną i zwierzęcą w czterech gospodarstwach: Mořice, Vrchoslavice, Pavlovice u Kojetína i Vitčice. Produkcja roślinna AGRISPOL opiera się na uprawie zbóż, roślin oleistych, kukurydzy, buraków cukrowych i roślin pastewnych. Praktyki siewne nie zmieniają się zbytnio z roku na rok.  Z całkowitej powierzchni gruntów uprawnych, pszenica jest najbardziej obfitą uprawą, na około 350 hektarach, następnie jęczmień i rzepak, a następnie kukurydza cukrowa i lucerna.

Na farmie Morice zostaną zbudowane cztery silosy BROCK EVEREST o łącznej pojemności 5 134 ton.

Czyszczalnia ziarna niemieckiej marki Gebr.Ruberg RVS 60 o wydajności 60 t/h. Przenośniki szwedzkiej marki SKANDIA z serii Industry I-60. Ta seria przenośników zbożowych SKANDIA o średniej wydajności I (Industry) jest odpowiednia dla firm komercyjnych o całorocznej działalności do 50 000 tpa i wymaganiach dotyczących wydajności przenośnika 40-150 tph.

Zespół PAWLICA

Więcej informacji o przenośnikach SKANDIA

Śledź nas - Facebook

Dajcie nam znać...

soc soc