+48 660 505 445 Servis
czech arrow

Prześledź z nami budowę linii po żniwach w Malacky na Słowacji!


Będziemy regularnie dokumentować budowę pięciu silosów US BROCK o pojemności 4x 3.040 ton + 1x 700 ton + 170 ton w pszenicy i dzielić się całą realizacją w galerii zdjęć.

Dla spółki FirstFarms Agra M s.r.o., która zarządza około 21.000 hektarami gruntów rolnych na Słowacji, w Czechach i Rumunii, rozpoczęliśmy pod koniec października 2021 roku w powiecie Malacky na Słowacji projekt budowy linii po żniwnej, w skład której wejdą amerykańskie silosy BROCK o łącznej pojemności 13.000 t, przenośniki SKANDIA o wydajności 150 t/h, kosze odbiorcze o łącznej długości 46 m, czyszczarka GEBR. RUBERG RVS 150, najbardziej ekonomiczna suszarnia STELA w wersji BiTurbo oraz pięć pojemników ekspedycyjnych z wagą tensometryczną.

FirstFarms uprawia różne rośliny na sprzedaż, na własny użytek lub jako paszę do produkcji zwierzęcej. Mimo że niektóre spółki zależne znajdują się w niewielkiej odległości geograficznej, odległości między jednostkami organizacyjnymi zajmującymi się produkcją roślinną są tak duże, że ryzyko jest podzielone, ponieważ jest stosunkowo mało prawdopodobne, aby wszystkie jednostki organizacyjne zostały dotknięte suszą lub powodzią w tym samym czasie.

Będziemy na bieżąco dokumentować postępy w budowie pięciu silosów US BROCK o pojemności 4x 3.040 ton + 1x 700 ton + 170 ton pszenicy i przedstawiać je w naszej galerii zdjęć.

Wszystkie silosy będą wyposażone w kable termometryczne, ciągły pomiar wysokości stosu, dachowy wentylator antykondensacyjny, jak również wentylatory wysokociśnieniowe dla 100% napowietrzenia materiału.

Śledźcie nasz zespół PAWLICA!
 

POSTĘP BUDOWY

Dajcie nam znać...

soc soc