+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Czech858
  • English859
  • Polish860
  • Slovak

JesIntake - Wagi do ważenia ciągłego do ważenia przy przyjęciu i załadunku materiałów sypkich

JesIntake - Wagi do ważenia ciągłego do ważenia przy przyjęciu i załadunku materiałów sypkich

Váha JesIntake

Asortyment urządzeń do ważenia przy przyjęciu i załadunku Jesma został zaprojektowany specjalnie do ciągłego ważenia materiałów sypkich takich, jak proszki, granulaty i ziarno, w celu osiągnięcia dużej użytkowej niezawodności i dokładności.

Wagi JesIntake nadają się również do ważenia przy wysokich przepływach i zapewniają przy tym dokładnością lepszą od 0,1 %. Ze względu na wysoką dokładność i optymalną niezawodność wagi te są do dyspozycji w wersjach zatwierdzonych do ważenia w handlu, zgodnie z MID, OIML R107 i R61, klasa 0.2 i 0.5.

Waga składa się z zasobnika wagowego z wyposażeniem elektronicznym i zasobnika wstępnego z indywidualnymi zasuwami klapowymi. Zasobnik wagowy i zasobnik wstępny są zabudowane w nieruchomej i sztywnej obudowie pyłoszczelnej. Obudowa jest wyposażona w osłony łatwe do demontażu, których zdjęcie daje dostęp do najważniejszych części podczas serwisu i konserwacji. Pneumatycznie sterowane zasuwy klapowe i duże kąty zsypu w zasobnikach gwarantują optymalne opróżnianie zasobników i duży, ciągły przepływ materiału.

W celu zapewnienia maksymalnej niezawodności eksploatacyjnej waga jest wyposażona w łożyska elastomerowe. Łożyska elastomerowe kompensują ewentualne niewyważenia występujące w czasie pracy, a całkowicie elektroniczny system ważenia z nowoczesną technologią filtrowania zapewnia krótki czas odpowiedzi na zmianę natężenia przepływu tak, aby zapewnić jak największą dokładność ważenia przy pracy.

Wyposażenie elektryczne jest umieszczone w szafce pyłoszczelnej.

Do sterowania procesem naważania stosowane są specjalne jednostki ważące przeznaczone do dozowania porcjami ze wskaźnikiem ciężaru brutto/netto. 

Firma Jesma oferuje różne rozwiązania zależnie od indywidualnych wymagań klienta. Wyniki ważenia mogą być odczytywane na wyświetlaczu albo drukowane z podaniem daty i czasu.

WIĘCEJ INFORMACJI