+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Czech916
  • English917
  • Polish1015
  • Slovak

Grain Technology 2017

GRAIN TECHNOLOGY 2017 

Spółki STELA Engineering i Pawlica s. r. o. w tym roku wspólnie uczestniczyły w siódmej edycji międzynarodowych targów rozwiązań innowacyjnych “Grain Technology 2017”, które odbyły się na terenach wystawowych KyivExpoPlaza w Kijowie od 15 do 17 lutego.

    

Wystawa "Grain Technology" jest największym forum rolniczym, które zajmuje czołową pozycję w ukraińskim sektorze rolnym. Prezentuje ona zwiedzającym szereg innowacyjnych rozwiązań w różnych stadiach produkcji, magazynowania, przetwarzania i transportu zbóż, płodów roślin strączkowych, zbożowych i oleistych. Zakres wystawy był oszałamiający! Uczestniczyło w niej ponad 500 firm z 23 krajów. Podczas trzech dni wystawę odwiedziło około 19 000 osób. Specjalnymi gośćmi targów był minister rolnictwa i artykułów spożywczych Ukrainy oraz ukraiński premier.

Spółka STELA Engineering GmbH przedstawiła tutaj szereg możliwości usług inżynierskich i technicznych dla plantatorów i przedsiębiorstw rolnych związanych ze składowaniem i przetwarzaniem zbóż.

Korzyścią z wizyty na stoisku spółki STELA Engineering GmbH była okazja do osobistego spotkania się z przedstawicielami spółki oraz możliwość uzyskania informacji o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie designu i konstrukcji magazynów zbożowych w Europie Wschodniej. Przedstawiciele spółki Pawlica przekazali natomiast zainteresowanym użyteczne informacje dotyczące realizacji magazynów zbożowych albo silosów na Ukrainie, ponieważ właśnie Ukraina jest jej nowym obszarem zainteresowania eksportowego.