+48 71 727 14 36
   +48 791 488 732
PAWLICA E-SHOP
  • Czech779
  • English777
  • Polish778
  • Slovak

Nowa współpraca

Nowa współpraca

Szwedzka firma BoMill AB wkracza do Europy Centralnej we współpracy z Pawlica s.r.o.

 BoMill – firma sortująca ziarna ze względu na jego jakość – rozbudowuje sieć dystrybutorów przez podpisanie umowy z Pawlica s.r.o. na obsługę Czech, Słowacji, Polski i Serbii.

 “Przedsiębiorstwo Pawlica jako nasz dystrybutor w Europie Centralnej będzie dla nas silnym partnerem” mówi Per Söderström, dyrektor ds. Marketing BoMill AB. “Długa obecność firmy Pawlica na rynku zbóż oraz posiadane know-how są istotne dla naszej ekspansji w Europie.”

Petr Pawlica, CEO: “Nadeszła rewolucja w sortowaniu ziarna! Jestem naprawdę szczęśliwy, że będziemy mogli zaoferować moim klientom naprawdę nowe, niesamowite rozwiązanie, które potrafi sortować ziarno ze względu na jego jakość. Zastosowane rozwiązania zagwarantują, że moi klienci zawsze będą mogli sprzedawać ziarno o zagwarantowanej jakości, albo zakupić produkt o niższych parametrach i dostosować jego jakość we własnym zakresie. Firmy wykorzystujące rozwiązania sortujące BoMill będą pożądanymi dostawcami ziarna dla klientów z Niemiec i innych państwu Unii Europejskiej. ROI (zwrot inwestycji) jest dziś bardzo ważnym czynnikiem, zaś firma BoMill może się pochwalić doskonałymi wynikami w tej dziedzinie!”

O firmie

BoMill AB jest przedsiębiorstwem mogącym pochwalić się bardzo szeroką wiedzą dotyczącą sortowania pod względem jakości pszenicy, pszenicy durum, jęczmienia browarnego przy pomocy technologii sortowania pojedynczych ziaren. Centrala BoMill znajduje się w uniwersyteckim mieście Lund w Szwecji. Dzięki wykorzystaniu dystrybutorów i własnej sieci firma sprzedaje technologię sortowania ziaren ze względu na jego jakość oraz know-how w Europie, Ameryce Północnej i Australii.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.bomill.com

Oferowanie wysokiej technologii i usług zawsze było głównym celem firmy PAWLICA. W ciągu ostatnich szesnastu lat spotkaliśmy się z dziesiątkami producentów i dostawców. Pozwala nam to na współpracę tylko z najlepszymi partnerami z Europy i Stanów Zjednoczonych. Marka PAWLICA stała się symbolem jakości i niezawodności systemów zbioru i magazynowania zarówno dla rolników jak i przemysłu przetwórczego. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Obecnie zaopatrujemy rynek w nowoczesne technologie magazynowania ziarna dostarczane przez naszych zagranicznych partnerów, którzy specjalizują się w produktach najwyższej jakości.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.pawlica.pl